Image
Image

Sanatorium "Przy Tężni" im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu prowadzi swoją działalność od ponad 70 lat. Obiekt położony jest w samym środku Parku Solankowego z widokiem na Tężnie Solankową. Niezwykle dynamiczny rozwój sprawia, że jesteśmy jednym z najlepiej rozwijających się ośrodków rehabilitacyjnych na Kujawach. Nowoczesna i doskonale wyposażona baza zabiegowa sprawia, że zakres świadczonych usług dalece wybiega ponad standardowe.

Image

icontest2

Kompleks budynków połączonych ze sobą

Atutem jest nowoczesna baza zabiegowa, która w całości znajduje się w naszych obiektach sanatoryjnych, co daje dodatkowy komfort pobytu, bez potrzeby wychodzenia na zewnątrz. Mając na celu stałe umacnianie pozycji na rynku, Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Tężni" im dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu wdrożyło i stosuje w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego Zintegrowany System Zarządzania i Bezpieczeństwem Żywności zgodny z wymogami normy PN-EN ISO 9001:2009 oraz system HACCP zgodny z siedmioma zasadami określonymi w Codex Alimentarius.

icontest3
Doświadczenie
Sanatorium "Przy Tężni" im. dr Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu prowadzi swoją działalność od ponad 60 lat.
Image
Image
Image
icontest3
Ciekawe otoczenie
Obiekt położony jest w samym środku Parku Solankowego z widokiem na Tężnie Solankową.
Image

Pobyt w naszym sanatorium łączy wypoczynek z możliwością specjalistycznego leczenia różnorodnych schorzeń:

  • kardiologicznych
  • ortopedycznych
  • dróg oddechowych
  • neurologicznych
  • onkologicznych
  • rehabilitacja kobiet po mastektomii
  • zespołów bólowych kręgosłupa.

O dobre samopoczucie oraz poprawę stanu zdrowia naszych gości każdego dnia dba wykwalifikowany personel przy udziale szerokiej gamy zabiegów leczniczych, rehabilitacyjnych i odnowy biologicznej.

Niezwykle atrakcyjnym miejscem przystosowanym do najbardziej wymagających gości jest Willa Solinka. Ten nowy obiekt posiada 30 miejsc noclegowych nowocześnie wyposażonych. Oprócz walorów leczniczych i wypoczynkowych zapewniamy naszym gościom: miejsca garażowe i parkingowe, dostępny basen solankowy, jacuzzi solankowe, saunę, stół do tenisa stołowego, piłkarzyki, salę do zajęć fitness, gimnastyki oraz gry w siatkówkę i koszykówkę.

Osobom, które chcą zwiedzić nasz bogaty w ofertę turystyczną region, proponujemy liczne wycieczki do Torunia, Gniezna, Lichenia, Biskupina i.in. Gościom zapewniamy możliwość wypoczynku w niezwykle malowniczej okolicy z widokiem na tężnię solankową, której mikroklimat kojąco wpływa na organizm. Obiekt posiada przestronną salę multimedialną na ok. 150 osób, to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju szkolenia, konferencje, spotkania biznesowe itp.

Gościom zapewnia się możliwość wypoczynku w niezwykle malowniczej okolicy z widokiem na tężnie solankową, której mikroklimat kojąco wpływa na organizm.


Informacja

Z bieżącej eksploatacji  w związku z przekroczeniami norm mikrobiologicznych wyłączone zostały:

-   niecka wirówki kończyn górnych boks nr 2, wirówka kończyn górnych boks nr 6, niecka wirówki kończyn dolnych boks nr 9 oraz wanna do  kąpieli perełkowych boks nr 4,

-   niecka wirówki kończyn dolnych z obręczą biodrową boks nr 3 i wirówki kończyn dolnych boks nr 7, wirówki kończyn dolnych boks nr 8 oraz wanna do kąpieli perełkowej  boks nr 5.

Sanatorium Uzdrowiskowe „Przy Tężni” s.p.z.o.z. wdrożyło proces dezynfekcji w/w urządzeń.

Po przeprowadzonej dezynfekcji Sanatorium zleci  wykonanie badań mikrobiologicznych firmie posiadającej akredytacje w tym zakresie.

Image
Image

Wykorzystujemynaturalne surowce bodźcowe

Materiały

W samym środku
Parku Solankowego

z widokiem na Tężnie Solankową, której mikroklimat kojąco wpływa na organizm. Nasz obiekt to kompleks budynków połączonych ze sobą łącznikami, bez konieczności wychodzenia na zewnątrz.

Materiały

Nowoczesna i doskonale
wyposażona baza zabiegowa

Wybiegamy dalece poza standardy, w naszej Pijalni Wód Mineralnych łączymy w sobie dwie zasadnicze funkcje: leczniczą oraz integracyjną.

Image
Image

Wzmacniamy zdrowie i "ducha"Specjalistyczne leczenie, rehabilitacja i odnowa biologiczna

Sanatorium Uzdrowiskowe "Przy Teżni"

Image
0
komfortowych
miejsc noclegowych
Image
0
wyspecjalizowanych
pracowników
Image
0
ha terenów zielonych
w Parku Solankowym
Image
0
powierzchni użytkowej
do Twojej dyspozycji